PL | EN
Polski Związek Wędkarski E-ZEZWOLENIA
Polski Związek Wędkarski Okręg w Poznaniu
http://www.pzw.poznan.pl/zezwolenia
Pomoc techniczna: +48 61 8290 530
E-Zezwolenie
Płatność
Wydruk

Witamy w systemie On-line sprzedaży zezwoleń na amatorski połów ryb na jeziorach użytkowanych przez Polski Związek Wędkarski Okręg w Poznaniu, 60-682 Poznań, Znanieckiego 9, NIP: 777-00-03-251, biuro@pzw.poznan.pl .

Zakup zezwolenia uprawnia do wędkowania na wybranym akwenie ogólnodostępnym Polskiego Związku Wędkarskiego Okręg w Poznaniu według wykazu znajdującego się w załączniku dostępnym tutaj.

Sprzedaż E-zezwoleń prowadzona jest przez Polski Związek Wędkarski Okręg w Poznaniu w ramach statutowej działalności Stowarzyszenia Tabela opłat wędkarskich na bieżący rok znajduje się w załączniku dostępnym tutaj.

Sprzedaż prowadzona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich

Przystępując do zakupu zezwolenia przez system On-line należy zapoznać się z Wykazem wód oraz zaakceptować Regulamin.

Płatności można dokonać tylko w oparciu o przelew elektroniczny z wykorzystaniem usług platformy PayU (dawne Platnosci.pl).

Prosimy wziąć pod uwagę, że zezwolenie generowane jest dopiero po wpływie środków na wskazane konto, dlatego w przypadku dokonywania przelewu bankowego w formie tradycyjnej, prosimy o kontakt z Biurem ZO PZW w Poznaniu w przypadku braku otrzymania zezwolenia w ciągu 2 dni roboczych.

Zapraszamy do zakupu zezwoleń On-line.


TRANSAKCJE OBSŁUGUJE
PayU - Bezpieczne patnoci internetowe
Polski Związek Wędkarski Okręg w Poznaniu
60-682 Poznań, Znanieckiego 9, tel. +48 61 8290 530
Adres e-mail: